top of page
Ведущий Рига Вова Азаров

Вова Азаров

Весёлый и энергичный ведущий!
Мастер веселья для вашего мероприятия, корпоратива и свадьбы. 

Весело

Современно

На разных языках

Энергично

Легко

Обо мне

Привет, друзья! 

С вами Вова Азаров, и я знаю, как превратить ваше мероприятие в незабываемый праздник! 

Ищите ведущего, способного развлечь любую аудиторию, владеющего четырьмя языками, с опытом работы с известными звездами и готового устроить все, чтобы ваше мероприятие прошло максимально комфортно? Тогда вы попали по адресу!

 

Люблю радовать людей своим юмором, творчеством и профессионализмом. Буду рад сотрудничеству с вами!

Ведущий Рига Вова Азаров

Цены

Vova Azarovs Pasākumu vadītājs Rīgā

1

Частная вечеринка

Готовите незабываемое событие для друзей, семьи или коллег? Я знаю, как сделать ваше мероприятие неповторимым! Предлагаю индивидуальные игры, конкурсы и сюрпризы, чтобы удивить вас и ваших гостей.

 

Погрузитесь в атмосферу веселья, креатива и профессионального развлечения! 

Продолжительность услуги: 3 часа.

Цена от 350 евро

Проведение свадьбы

Хотите сделать самый счастливый день в вашей жизни еще более волшебным?

Я готов помочь вам спланировать и воплотить свои мечты в реальность. 

Подготовлю сценарий, музыкальное сопровождение, интерактивные игры, викторины, поздравления и сюрпризы. Создам атмосферу, наполненную романтикой, эмоциями и весельем.

 

Продолжительность услуги: 5 часов.
 

Цена от 600 евро.

2

3

Корпоративное 
мероприятие

Хотите укрепить дух своей команды, повысить мотивацию и лояльность сотрудников или просто хорошо провести время с коллегами?

Я готов помочь в организации и проведении корпоративных мероприятий любого формата и масштаба.

Подберу тему, музыку, анимацию, артистов и развлечения для вас и ваших коллег, чтобы сделать ваш корпоратив интересным, полезным и позитивным. 

 

Продолжительность услуги: 3-5 часов.

Цена от 680 евро + НДС.

4

Организация мероприятий

Хотите сэкономить время, деньги и нервы?

Предоставлю вам

профессиональную команду, которая возьмет на себя все аспекты организации вашего мероприятия.

Мы найдем для вас лучших декораторов, кейтеринговые компании, талантливых артистов, оборудование, охрану и другие услуги, необходимые для вашего мероприятия.

Доверьте нам - мы сделаем ваше мероприятие качественным, безопасным и комфортным. .

 

Стоимость услуги зависит от типа, формата и масштаба вашего мероприятия.

Галерея

Отзывы клиентов

ЧаВо
Часто задаваемые вопросы

Bartender Pouring Cocktail
 • Kāds ir tavs pasākuma vadīšanas stils? 🎉🌟
  🎤 Esmu enerģisks pasākumu vadītājs! Darbojos Rīgā un citās pilsētās. Runāju četrās valodās: krievu, angļu, franču un latviešu. Man patīk izklaidēt cilvēkus ar savu humoru, radošumu un aizraujošām aktivitātēm. Man ir liela darba pieredze un varu noorganizēt visu, kas vajadzīgs Jūsu komfortam teju jebkāda formāta pasākumā. 🎶💃
 • Kādus pasākumus tu vadi? 🎭
  Es vadu dažādus pasākumus : kāzas, korporatīvus, ballītes, konferences, privātās ballītes, atklāšanas ceremonijas un citus. 🤹‍♂️ Sagatavošu scenāriju, mūziku, spēles, viktorīnas, apsveikumus un pārsteigumus Jums un Jūsu viesiem. Padarīšu Jūsu pasākumu romantisku, emocionālu, jautru un neaizmirstamu.
 • Kādās valodās tu komunicē un vai vari vadīt pasākumu vairākās valodās?
  Es runāju četrās valodās: latviešu, krievu, angļu, franču, varu vadīt pasākumu jebkurā no šīm valodām vai kombinēt tās atkarībā no Jūsu vēlmēm un viesu tautību sastāva. Es arī varu nodrošināt tulkotājus citām valodām, ja tas ir nepieciešams.
 • Vai tu strādā viens?
  Sadarbojos ar dažādiem partneriem, kas var sniegt Jums papildu pakalpojumus, tādus kā, piemēram, dekoratori, keiterings, mākslinieki, tehnika, apsardze un citi. Palīdzēšu izvēlēties labākos piegādātājus Jūsu pasākumam, saskaņot ar tiem visus nosacījumus un budžetu.
 • Vai tev ir pieredze ne tikai pasākumu rīkošanā?
  Esmu arī informatīvi izklaidējošā raidījuma “Vse Vsegda Vezde” vadītājs, kurā izgaismoju Rīgas pilsētas interesantākos pasākumus. Esmu intervējis daudzas zvaigznes - tādas kā Laimu Vaikuli, Intaru Busuli, Allu Pugačovu, Eirovīzijas uzvarētājus, Ukrainas zvaigznes un daudzus citus. Raidījums skatāms YouTube kanālā “Vse Vsegda Vezde”. Esmu MegaLacis.com apsveikumu aģentūras dibinātājs un idejas autors – caur to varat pasūtīt sveikšanas varoņus, tādus kā lielais Baltais lācis, ezis Soniks, Super Mario un citus. Viens no pirmajiem uz Latviju atvedu 360 Spinner, kuru varat pasūtīt VovaSpin.com mājas lapā.
 • Vai tu vadi pasākumus citās valstīs?
  Jā, es izbraucu un rīkoju pasākumus citās valstīs, ja tas ir iespējams un izdevīgi abām pusēm. Man ir darba pieredze dažādās valstīs, piemēram, Lietuvā, Igaunijā, Somijā, Zviedrijā, Vācijā, Krievijā un citās. Varu viegli pielāgoties dažādām kultūrām, tradīcijām un likumiem. Tomēr manu pakalpojumu cena citās valstīs var būt augstāka nekā Rīgā atkarībā no pasākuma norises vietas attāluma, sarežģītības un ilguma.
 • Kādas ir tavas prasības pret klientiem?
  Man nav nekādu īpašu prasību pret klientiem, izņemot to, ka viņiem jābūt godīgiem, punktuāliem un cieņpilniem. Es arī lūdzu viņus sniegt man visu nepieciešamo informāciju par pasākumu, piemēram, datumu, laiku, vietu, viesu skaitu, tēmu, budžetu un savas vēlmes. Pirms pasākuma es arī lūdzu veikt priekšapmaksu 30% apmērā no kopējās summas.
 • Jūsu bonusi, izvēloties mani par savu vadītāju :
  1) Es runāju četrās valodās, kas man ļauj komunicēt ar dažādām auditorijām un radīt starpkultūru gaisotni. 2) Esmu strādājis ar slavenībām – tā ir zināma garantija, ka, izvēloties mani, saņemsiet augsta līmeņa pakalpojumu un vadītāju ar labu reputāciju. 3) Es varu organizēt visu, kas nepieciešams Jūsu ērtībām, sākot no transporta un uzturēšanās vietas nodrošināšanas līdz foto un video uzņemšanai, kas ietaupīs Jums laiku, naudu un nervus. 4) Mīlu savu darbu un daru to ar dvēseli – to redzēsiet caur manu enerģiju, humoru un daiļradi.
 • Vai vari palīdzēt ar pasākuma vietas atrašanu un profesionālu mākslnieku piemeklēšanu mūsu budžetam?
  Jā, man ir liela datubāze. Pats galvenais, ka tā ir pārbaudīta, un par saviem sadarbības partneriem es galvoju.
 • Kā gatavojies pasākumam un cik daudz laika jums vajag?
  Gatavojos katram pasākumam individuāli un rūpīgi. Ņemu vērā Jūsu vēlmes, pasākuma tēmu, stilu, formātu, viesu skaitu un citas detaļas. Pirms pasākuma ierodos jau ātrāk, lai pārbaudītu telpu, iekārtas, izveiktu pēdējos saskaņojumus ar partneriem un būtu drošs, ka kontrolēju visus organizācijas posmus. Man parasti vajag divas nedēļas līdz divus mēnešus, lai sagatavotos pasākumam, atkarībā no tā sarežģītības un mēroga.
 • Cik maksā tavi vadītāja pakalpojumi?
  Pasākumu vadīšanas pakalpojumu izmaksas ir atkarīgas no Jūsu iecerētā pasākuma veida, formāta, ilguma un mēroga. Jūs varat saņemt personalizētu piedāvājumu, sazinoties ar mani WhatsApp vai aizpildot kontaktformu mājas lapā. ✨
 • Kādas atlaides un akcijas tu vari piedāvāt?
  Varu piedāvāt dažādas atlaides un akcijas saviem klientiem, piemēram: • 10% atlaide klientiem, kas atkārtoti izvēlas ar mani sadarboties un uzmeklē mani pēc ieteikuma. • 10% atlaide pasākumiem darbdienās un ārpus sezonas. • bezmaksas konsultācija un scenārijs pasākumam.
 • Kas vajadzīgs, lai sāktu ar tevi strādāt?
  Lai to izdarītu, jāsazinās ar mani vai pasākumu organizēšanas aģentūrām un jāvienojas par tikšanos vai video zvanu.
 • Mūsu viesi nav pazīstami. Kā tu viņus iepazīstināsi?
  Manā instrumentu portfelī ir dažādas jautras iepazīšanās spēles un konkursi, kuros cilvēki viens otru iepazīst vieglā un nepiespiestā formā. Varēšu Jums piedāvāt vairākus interesantus, interaktīvus veidus, ar kuru palīdzību iepazīstināt un saliedēt Jūsu viesus.
 • Vai tu vari mums piedāvāt interesantas spēles un neizmantot vecos standarta konkursus?
  Nenoliedzami. Varēšu piedāvāt jaunas interaktīvas un interesantas spēles, un varēsiet būt droši, ka viesi vēl ilgi un ar prieku atcerēsies pasākumu un tā nepiespiesto un vieglo atmosfēru.
 • Mums būs jaunieši un vecāku cilvēku paaudze. Kā panākt, lai visiem būtu interesanti?
  Mana pieredze un prasme palīdz tikt galā arī ar šo situāciju. Manis piedāvātais konkursu un interaktīvo spēļu komplekts patīk gan vienai, gan otrai paaudzei.
 • Vai būs deju un brīvas saskarsmes pārtraukumi 💃?
  Jā, protams. Vienmēr pasākumos iekļauju starplaikus starp aktivitātēm. Jūtu, kad tie ir vajadzīgi, pateicoties savai 15 + gadu pieredzei.
Kontakti

Свяжитесь со мной

Контакты

Свяжитесь со мной в WhatsApp

Kāzu vadītājs Vova Azarovs

Подпишись на меня в соц. сетях

 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube

Партнёры

Mega Lacis
360 spineris VovaSpin

Ведущий Рига | Ведущий на свадьбу | Ведущий Вова Азаров

bottom of page