top of page

PAKALPOJUMI

Vova Azarovs – dzīvīgs enerģisks pasākumu vadītājs, kas brīvi pārvalda latviešu krievu, angļu (nedaudz franču un spāņu) valodas piedāvā gan tikai pasākuma vadīšanu, gan kopā ar savu komandu ir gatavs iesaistīties pasākumu organizēšanas procesos, tehnisku nodrošinājumu un pat foto un video produkcijas izveidi.

Vairāk par iespējamiem pakalpojumiem lasi zemāk

  • Pasākumu vadīšana

Korporatīvie pasākumi​

Organizāciju iekšēji pasākumi, kas domāti konkrētas organizācijas darbiniekiem (svētku balles, dzimšanas dienas), sadarbības partneriem un klientiem. Vidēji 60 – 150 dalībniekiem.

Vova Azarovs kā korporatīvu pasākumu vadītājs

Pasūtītājs apraksta vēlamo rezultātu, tiek saskaņots scenārijs, budžets un pēc nepieciešamības tiek piemeklēti mākslinieki un tehniskais nodrošinājums.

Prezentācijas

Pasākumi, kas sevī iekļauj: produktu prezentēšanu, veikalu atklāšanu, pakalpojumu reklamēšanu. Lielākoties darbs notiek ar klientiem un viesiem.

Pēc nepieciešamības varu palīdzēt ar muzikālo un tehnisku nodrošinājumu.

Kāzas

Vova Azarovs ir foršs kāzu vadātājs, kas kāzu ballītē ienes brīvu un nepiespiestu atmosfēru, kur savijās gan vecās tradīcijas, gan inovatīva pieeja. Noteikti pirms pasākuma vienojamies par stilu, tradīcijām, izrunājam dažādas idejas, sastādām scenāriju un jautri pavadām kāzu vakaru.

Interesantas idejas, spēles un prieks garantēts! Papildus varēšu palīdzēt ar muzikālu un tehnisku nodrošinājumu.

Ballītes

Dzimšanas dienu ballītes, bērnu svētki u.c. svinības.

Koncerti

Publisku pasākumu un koncertu vadīšana, lielai auditorijai.

  • Pasākumu organizēšana

Korporatīvie pasākumi​

Kopā ar profesionālu komandu piedāvājam Jūsu pasākuma organizēšanu, tehnisku nodrošinājumu un mākslinieku piemeklēšanu atbilstoši Jūsu vēlmēm un budžetam. 

  • Raidījumu vadīšana

Все Всегда Везде

Tā kā viens no pasākumu vadītāja Vova Azarova projektiem ir informatīvi izklaidējošais raidījums Все Всегда Везде un ir milzīga pieredze strādājot kameras priekšā, gan tiešajā ēterā, gan ierakstā. Vova Azarovs piedāvā arī raidījuma vadītāja pakalpojumus.

Ir liela pieredze strādājot gan Laimas Vaikules festivālā, gan vadot informatīvi izklaidējošu raidījumu  “Все Всегда Везде”, gan intervējot slavenības.

  • Video

Foto un video pakalpojumi

Pasākumu vadītājs Vova Azarovs sadarbojās ar vairākiem fotogrāfiem un video operatoriem, kuri ir gatavi izveidot Jūsu pasākuma izcilas kvalitātes bildes un video.

Reklāmas video

Viens no visefektīvākajiem reklāmas kanāliem ir sociālu tīklu video. Vova Azarovs kopā ar Все Всегда Везде komandu ir gatavs palīdzēt uztaisīt foršu video materiālu par sapratīgām cenām.

bottom of page