Vova Azarovs | Blogs, aktualitātes, un padomi pasākumu organizēšanā

Atsākam 2020. gada kāzu sezonu, kur kāzu vadītājs Vova Azarovs piedāvā foršu reklāmas video. Ieskaties un pārsūti draugiem, iespējams kādam ļoti noderēs!

Kaķis: Sveiks Vova, nu ko karantīns iet uz beigām, laiks padomāt par kāzām …

Vova: Tavām vai ?

Kaķis: Bet protams, ka...

Atraktīvs pasākumu vadītājs Vova Azarovs (Vladimirs Azarovs) un Latvijas dziedātājs Intars Busulis ierakstīja jautru interviju mašīnā (intervija krievu valodā). Puiši izcili izpriecājās un gatavi uzlādēt ar pozitīvām emocijām arī Jūs! Papildus Intars Busulis atstāja sa...

Pasākumu organizēšana uzņēmumu ietvaros mūsdienās ir neatņemama darba devēja tēla sastāvdaļa. Tādēļ tā rīkošanai ieteikums veltīt atbilstošu uzmanību un pūles. Lieliski, ja savu ideju varat uzticēt profesionālam pasākumu vadītājam, kurš palīdzēs ar savām idejām un redz...

Vēl tikai pirms dažiem mēnešiem gaidīju divas kāzas: vienas no tām – manis pašas, savukārt otras – manas māsas, kurās biju vedējmāte. Abas bija paredzētas vien ar dažu mēnešu atstatumu, tādēļ šis laiks bijis plānošanas, pieredzes un mācīšanās pilns.

Nu jau abi lielie no...

Populārais latviešu šovmens Edgars Toretto un populārākā Latvijas krievu valodas raidījuma “Все Всегда Везде” vadītājs Vova Azarovs izveido pasākumu vadītāju duetu ar nosaukumu “Radio duets”.

Kopā vadot vairākus Latvijā atpazīstamus pasākumus, čaļi sapratuši, ka abiem s...

Jūs plānojat ballīti, korporatīvu pasākumu, prezentāciju vai kāzas un domājat par pasākuma vadītāju? Šajā rakstā Jums pastāstīšu, kā izvēlēties pasākumu vadītāju un ar kādiem izdevumiem būtu jārēķinās.

Taču sāksim ar to, kāpēc ir vajadzīgs pasākuma vadītājs. Pasākuma va...

Please reload

Aktuālie raksti

Kāzu vadītājs Vova Azarovs

June 4, 2020

1/6
Please reload

Raksti

Please reload

SEKO MAN
  • Facebook - Grey Circle
  • G+ - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle
  • Vova Azarovs Facebook
  • Vova Azarovs Youtube
  • Vova Azarovs Instagram

Developed by Góra Digital

Copyright © 2018 Vova Azarov. All rights reserved