top of page

PAR MANI

Nedaudz par sevi, mēģināšu pats …

Pozitīvs puisis labākajos gados (daži noteikti uzskata, ka pārāk pozitīvs), toties manas enerģijas un aizrautības pietiks visiem. Patīk cilvēki (protams, gadās izņēmumi, bet reti), tā kā droši nāciet klāt parunāties, nekožu.

Brīvi komunicēju latviešu, krievu un angļu valodās.Patīk aktīva brīvā laika pavadīšana (pastaiga, skriešana Jūrmalas pludmalē, sports, jāšana ar zirgiem), tomēr dažreiz arī mēdzu pagulēt gultā - pat divas dienas pēc kārtas.

Patiesi žēl dzīvniekus un savu karmu, līdz ar to tos neēdu un cenšos nedarīt pāri- laikam tieši tāpēc gaļas pārstrādes rūpnīcu direktori vēl nav mani aicinājuši vadīt korporatīvo ballīti.

Kad nedēļā ir vairāki pasākumi un vairs nav spēka sakārtot dzīvokli, mājās rodas liela nekārtība, kuru pēc tam, kad esmu atpūties, kārtoju vairākas dienas, tā kā šajās dienās ciemos labāk nenākt.

 

Pasākumu (privātu un korporatīvu)  un kāzu vadītājs (tas viss ir mans profils).

Ārkārtīgi patīk labs noskaņojums un, manuprāt, labi spēju radīt pozitīvu, vieglu un mājīgu atmosfēru.

Labai ballītei ir vajadzīga saliedēta atmosfēra, lai tās dalībnieki justos ērti.Piemēram, tiem, kuri vēlas uzmanību, mans uzdevums ir to nodrošināt, savukārt, tiem, kuri vēlas vienkārši paskatīties - ļaut baudīt vakaru.

Manā pieredzē: kāzu un korporatīvu ballīšu, konferenču, dzimšanas dienu organizēšana un vadīšana. No Pirātu ballītes šortos līdz nopietnām preses konferencēm uzvalkā. Arī darbs TV, intervijas ar pašmāju un starptautiskām slavenībām (no Laimas Vaikules līdz …, pat nezinu, kurš iekrīt šajā kategorijā), starp citu te mana YouTube kanāla saite.

Seko man instagramā, tur atradīsi visas jaunākās bildes, video un aktualitātes.

 

Un jā, ja Tev patīk mans darba stils, droši sūti man  ziņu un pasūti savu ballīti.

bottom of page