top of page

7 SOĻI CEĻĀ UZ TEICAMAS KORPORATĪVĀS BALLĪTES SARĪKOŠANU


Pasākumu organizēšana uzņēmumu ietvaros mūsdienās ir neatņemama darba devēja tēla sastāvdaļa. Tādēļ tā rīkošanai ieteikums veltīt atbilstošu uzmanību un pūles. Lieliski, ja savu ideju varat uzticēt profesionālam pasākumu vadītājam, kurš palīdzēs ar savām idejām un redzējumu! Lūk, daži ieteikumi, ko vērts ņemt vērā.1.Kāda būs ballītes tēma?


Neatkarīgi no tā, vai plānojat banketu, praktisko darbnīcu vai pikniku uzņēmuma darbiniekiem, noteikta tēma cilvēkiem patīk daudz labāk nekā ballītes bez tās. Tēmai iespējams pielāgot visu – ēdienu, mūziku, dekorācijas, tērpus utt. Tikai pārdomājiet, lai tēma būtu atbilstoša auditorijai, kurai pasākumu rīkojat.2.Cik liels būs budžets?


Cik atvēlēsiet ēdienam, izklaidei, pasākuma vadītājam, telpu īrei, ielūgumiem un citiem svarīgiem korporatīvo ballīti veidojošiem elementiem? Pārdomājiet šo punktu! Ja paredzēts pasākuma vadītājs, konsultējieties ar viņu – atcerieties, ka pasākumu vadītāju darbs ir vadīt pasākumus, un viņiem ir zināšanas par to, kā iekļauties tieši jūsu pasākuma budžeta robežās!3. Kur rīkosiet pasākumu?

  • Ievāciet informāciju par telpu izmaksām.

  • Nosakiet laiku, no cikiem līdz cikiem telpas izmantosiet. Noskaidrojiet, vai ir iespējams ierasties dienu iepriekš, lai izdekorētu pasākuma norises vietu!

  • Vai telpu nodrošinātājs nodrošina arī ēdienu?

  • Ko vēlēsies ēst jūsu viesi?

  • Varbūt ir vērts padomāt par bārmeni!

  • Kas nodrošinās dekorācijas? Lieliski izskatās, piemēram, sveces, spoguļi uz galdiem, stikla burciņas utt. Ja plānojat dekorēt saviem spēkiem, arī par šo punktu ir vērts aprunāties ar pasākuma vadītāju – šis cilvēks ir redzējis daudz dažādu ideju realizāciju!


4. Kad un ko servēsiet maltītē?


Zviedru galds vai pasniegti ēdieni? Vai būs “welcome drinks” un sagaidīšanas uzkodu galds? Kā ar desertiem? Paēduši viesi = laba ballīte! Padomājiet arī par atbilstošu laiku ēšanai!5. Noslēdziet līgumus ar visiem pakalpojumu sniedzējiem!


Tā jūs nodrošināsieties, ka visas jūsu vēlmes būs rakstiski atrunātas.6.Pasūtiet dekorācijas, kas atbilst pasākuma tematikai!


Arī ielūgumus jāietur tematiskā stilā. Piemēram, ja ballīte ir 60. gadu stilā, ielūguma nosūtīšana pa pastu būtu vietā!7. Izveidojiet darāmo darbu sarakstu hronoloģiskā secībā!


Tā neaizmirsīsiet nianses, kas reizēm ir pašas būtiskākās! Pārbaudiet sarakstu dienu pirms pasākuma! Vai viss izdarīts?8. Pasākuma vadītāja Vova Azarova (Vladimira Azarova) profils


Es, Vova Azarovs (Vladimirs Azarovs) kā pasākuma vadītājs esmu dzīvīgs, enerģisks, ar labu (saprāta robežās) humora izjūtu. Ar prieku ienesīšu Jūsu pasākuma jaunas un nestandarta idejas, lai cilvēki spēj atslābināties un izbaudīt pozitīvu atmosfēru.


Mana stiprākā īpašība ir komunikācija ar cilvēkiem vieglā un pozitīvā noskaņā, tāpēc mani izvēlas pasākumos, kur nepieciešams uzturēt pozitīvu un vieglu gaisotni vai arī pamatīgu jautrību, otrajā variantā labprāt strādāju kopā ar Edgaru Toretto (mūsu kopīgo projektu sauc Radio Duets).


Ja tev interesēju es, Vova Azarovs, kā tava pasākuma vadītājs, droši jautā cenu un ar kodu “2017 bonuss” pieprasi nosauktajai cenai 10% atlaidi (tā darbojas līdz 2017. gada beigām (izņemot Ziemassvētku un Jaunā gada pasākumiem).Priecāšos palīdzēt jūsu uzņēmuma ballītes rīkošanā! Lai izdodas!

Comments


Aktuālie raksti
Raksti
Meklēt pēc vārda
Seko mums
  • Vova Azarov Facebook
  • Vova Azarov Google+
  • Vova Azarov Instagram

 +37126871717   |  +79260323320  |  www.VovAazarov.com

bottom of page